Kupuj kolagen z rabatem
 Kolagen w kapsułkach - Colvita 60 Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolagen w kapsułkach - Colvita 60 kaps.

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

167,00 zł

Dodaj
Odejmij

Colvita 60 Kolagen w kapsułkach

Dbać o siebie można na wiele sposobów, ale chcąc robić to naprawdę dobrze i w kompleksowym zakresie, warto działać zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Preparaty kosmetyczne z serii Colway świetnie się w tym sprawdzą, a efekty zabiegów kosmetycznych będą jeszcze lepsze, jeśli zastosujesz Kolagen w kapsułkach Colvita.

Kolagen to białko odpowiedzialne za elastyczność skóry. Jeśli jest go za mało, to skóra przestaje być jędrna. Aby proces ten odwrócić, Twoja skóra potrzebuje naturalnego i aktywnego biologicznie kolagenu dostarczanego w kremach i preparatach kosmetycznych, jak również kolagenu łatwo przyswajalnego w formie kapsułek.

Niestety wraz z wiekiem włókna kolagenowe stają się coraz słabsze. Aby je odbudować konieczne jest dostarczanie kolagenu z zewnątrz. Dotąd na rynku dostępne były tylko preparaty kosmetyczne do aplikacji prosto na skórę. Teraz można odbudować braki kolagenu zażywając nowoczesny preparat Colvita, dostarczający kolagen w formie kapsułek.

Od teraz pielęgnacja i kuracja odmładzająca może przebiegać w pełni kompleksowo. Twoja skóra może zostać odmłodzona, ujędrniona i wygładzona za sprawą kremów i preparatów z serii Colway. Absolutną nowością jest jednak kolagen w kapsułkach Colvita, który działa od wewnątrz, dając spektakularne efekty w postaci promiennej i młodej cery!

Kapsułki kolagenowe Colvita to preparat nowej generacji. W jego skład wchodzi:

  • liofolizowany hydrat kolagenu,

  • biologicznie aktywna witamina E,

  • wyciąg z alg Fucus vesiculosus.
     

Z uwagi na fakt, że Kapsułki kolagenowe Colvita posiadają wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego, który odpowiada zapotrzebowaniu organizmu na niemal wszystkie mikro- i makroelementy (także witaminy), jest preparatem bardzo cennym dla zdrowia! Dzięki temu kapsułki Colvita są preparatem uzupełniającym niedobory mikroelementów i witamin, ale przede wszystkim zapewniają odbudowę naszych naturalnych włókien kolagenowych od wewnątrz.