Kupuj kolagen z rabatem

Jak wiadomo ludzki organizm zbudowany jest głównie z białek oraz wody. Wśród białek jednym z najważniejszych jest kolagen, gdyż jest to białko strukturalne, będące głównym składnikiem tkanki łącznej. Jest naprawdę ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ wpływa w istotny sposób na kondycję np. gałki ocznej, kości, włosów, paznokci, a przede wszystkim skóry.

Kolagen to białko, które odpowiada za jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Niestety wraz z wiekiem kolagen zaczyna zanikać, stąd też oznaki starzenia. Aby temu zapobiec konieczna jest suplementacja oraz używanie kosmetyków, które posiadają kolagen naturalny. Właśnie takie są kosmetyki z serii kolagen Colway. Nasz kolagen natywny posiada strukturę superhelisy kolagenowej, czyli pod względem budowy nie różni się od ludzkiego kolagenu. Jest to produkt w pełni naturalny, bo pozyskiwany jest z ryb. Jak dotąd żaden inny kolagen stosowany w kosmetologii nie posiada takiej struktury!

Z uwagi na fakt, że nasz produkt jest całkowicie naturalny, a więc także i  traci swoje właściwości w temperaturze wyższej niż 40-42 stopnie Celsjusza, Colway opracował nową formułę, dzięki której kolagen Colway jest odporny na działanie takich temperatur. Dzięki odnowieniu formuły kolagenu Colway nie musi być przechowywany w chłodnych miejscach. Za sprawą tego osiągnięcia każdy krem z kolagenem Colway można zabierać ze sobą podczas lata w rejony, gdzie temperatury powietrza są znacznie wyższe niż w Polsce. Kosmetyk ten jest zawsze gotowy do użycia i nie traci swoich bioaktywnych właściwości.

Kosmetyki kolagenowe Colway to produkty z najwyższej półki, a ich  skuteczność potwierdzają różne badania i testy kliniczne. Kosmetyki kolagenowe Colway, a wśród nich Kolagen Silver, kolagen Platinum oraz Kolagen Graphite są kosmetykami na bazie naturalnego rybiego kolagenu, który nie uczula i mogą go stosować nawet alergicy. Zachowują one strukturę naturalnego kolagenu, dzięki czemu wchłaniają się aż do najgłębszych warstw skóry. Dzięki ich stosowaniu włókna kolagenowe będą odbudowane, a więc zachowają swoją jędrność oraz elastyczność.