Kupuj kolagen z rabatem

Colway to firma z długoletnimi tradycjami. To również jedyna firma oparta na marketingu sieciowym, która zapewnia jego uczestnikom uczciwy podział zysków ze sprzedaży. Podstawową zasadą działania Colway to współpraca pomiędzy Dystrybutorami i Menedżerami, aby na każdym poziomie struktury wszyscy mogli zarabiać.

Marketing sieciowy w Colway został tak zaplanowany, aby ¾ zysków ze sprzedaży produktów trafiało do osób, które tą sprzedażą się zajmują. Dzięki temu prowadzona przez Colway dystrybucja wielopoziomowa jest systemem, który zarabia.

Zarabiać możesz również i Ty, współpracując z Colway jako Dystrybutor lub Menedżer. W Colway ścieżka kariery jest bardzo prosta. Nie musisz wnosić żadnego wkładu własnego, a już przy pierwszych zakupach zyskujesz zniżki. Stając się Dystrybutorem Colway możesz od razu otrzymać wszystkie produkty kolagenowe ze zniżką wynoszącą aż 30%.   

Sukces Colway bierze się z tego, że sprzedajemy najwyższej jakości kolagen naturalny. Do tego każdy z uczestników sprzedaży na tym zarabia i ma otwartą drogę do awansu. Proste i przejrzyste warunki sprzedaży sprawiają, że nie ma tu miejsca na nierówne traktowanie, czy jakiekolwiek ograniczenia. Każdy Dystrybutor czy Menedżer może pracować w Colway, ale również i w innych strukturach sprzedażowych. Colway nie wprowadza żadnych ograniczeń.

Założenia marketingu sieciowego Colway:

  • w Colway wykorzystaliśmy wszystko to co najlepsze dla uczestników dystrybucji wielopoziomowej,
  • kolagen natywny Colway dla uczestników marketingu sieciowego dostępny jest po obniżonych cenach,
  • przejrzysty sposób awansu, gdzie wszyscy w strukturze są doceniani,
  • Colway nie odbiera awansów, bo nie wprowadza minimalnych progów sprzedażowych,
  • dystrybucja wielopoziomowa stosowana w Colway jest stabilnym systemem zarobkowym, który opiera się w 100% na polskim kapitale oraz polskich osiągnięciach w biotechnologii.


Jeśli chcesz pracować w liberalnej, otwartej na ludzi firmie, dołącz do nas! Colway to marketing partnerski, który pozwoli Ci tworzyć swoją przyszłość, tak jak chcesz.