Kupuj kolagen z rabatem

Kosmetyki kolagenowe Colway to produkty wyjątkowe. Teraz możesz je kupić w równie wyjątkowej cenie. Wystarczy, że zarejestrujesz się za pomocą poniższej deklaracji członkowskiej, a zostanie przyznany Ci rabat! Sprawdź już teraz jak działa kolagen naturalny Colway!

Aby skorzystać z rabatu:

 1. Zarejestruj się w serwisie za pomocą  formularza, znajdującego się na dole strony. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko i numer PESEL – Dane osobowe podane przy rejestracji są chronione zgodnie z przepisami prawa. Osoby trzecie nie mają  do nich wglądu. Deklarację członkowską podpisujesz z firmą Colway Sp. J., która jest odpowiedzialna za ochronę Twoich danych. Twój numer PESEL jest Twoim unikatowym numerem identyfikacyjnym, dzięki któremu możesz zarejestrować się do systemu tylko raz.
 2. Rejestracja gwarantuje Ci otrzymanie unikalnego kuponu rabatowego, dzięki któremu kupując kolagen naturalny Colway, otrzymasz 20% zniżki!
 3. Otrzymany kod uprawnia Cię do jednorazowego zakupu wybranych produktów. Kod należy wprowadzić  w koszyku podczas realizacji zamówienia.
 4. Twój stały rabat zostanie aktywowany wtedy, gdy otrzymasz od nas listową przesyłkę, zawierającą kartę rabatową. Przesyłkę otrzymasz około 7 dni od wypełnienia formularza.

Deklaracja rabatowa firmy Colway – co to takiego?

Deklaracja członkowska daje ci rabat w wysokości od 10% do 42% na kolagen naturalny Colway. Już przy pierwszych zakupach otrzymasz zniżkę na kosmetyki kolagenowe Colway w wysokości od 10% do 20%! Kupując kolagen Colway w naszym sklepie, przy pierwszym zakupie udzielamy Ci rabat w wysokości 20%!

 • Deklaracja członkowska gwarantuje Ci rabat, daje gwarancję, że możesz kupować kosmetyki kolagenowe Colway kiedy chcesz  i w ilościach jakich chcesz.
 • Deklaracja członkowska nie uprawnia Cię do dystrybucji kolagenu Colway. Jesteś naszym Klientem i nie musisz sprzedawać oferowanych przez nas produktów innym osoba. Co innego, jeśli chcesz to robić i chcesz polecać nasze produkty wśród znajomych i rodziny.
 • Deklaracja członkowska daje Ci rabaty tylko w naszym sklepie kosmetykicolway.pl
   

Przy każdych kolejnych zakupach w naszym sklepie możesz liczyć na uzyskanie wyższego rabatu. Kolejne zakupy mogą odbyć się w czasie dogodnym dla Ciebie, ponieważ Twoje rabaty nie przepadają, a robiąc zakupy w sklepie kosmetykicolway.pl możesz otrzymać rabaty:

 • 20% po wysłaniu formularza uczestnika deklaracji rabatowej,
 • 34% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 3 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),
 • 38% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 6 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),
 • 42% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 9 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu).
 

Podpisując deklarację członkowską otrzymujesz gwarantowane rabaty na kosmetyki Colway.
UWAGA: kod rabatowy przyznany po podpisaniu deklaracji członkowskiej nie łączy się z innymi promocjami.

Zapraszamy do świata rabatów Colway!


Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz. .