Kupuj kolagen z rabatem

Kosmetyki kolagenowe Colway są dzisiaj jedynym produktem, który może skutecznie zahamować procesy starzenia się skóry. Wie o tym coraz więcej kobiet, które polecają sobie tylko sprawdzone preparaty. Tak właśnie promowane są kosmetyki Colway - zadowoleni Klienci sami sobie je polecają, ponieważ mają do Colway zaufanie oraz pewność, że kosmetyki są najwyższej jakości.

Potwierdzeniem tego, że kolagen Colway jest naprawdę niezwykłym kosmetykiem jest to, że stale powiększa się sieć dystrybutorów. Teraz Ty również możesz przyłączyć się do największej i najskuteczniejszej sieci marketingowej!

Jeśli masz zaufanie do kosmetyków Colway, zostań ich dystrybutorem!  Jest to bardzo proste. Wystarczy zrobić jeden krok, aby do nas dołączyć i zacząć zarabiać na produkcie, który cieszy się ogromnym powodzeniem.

Stając się członkiem Colway, masz przed sobą bardzo prostą ścieżkę kariery. Przed Tobą krótka droga przez zaledwie dwa poziomy. Pierwszy poziom to bycie Dystrybutorem - drugi Menedżerem. Realizując się na poziomie Dystrybutora masz gwarantowane pieniądze ze sprzedaży produktów Colway. Stając się Menedżerem możesz zarabiać na marży, zaopatrując swoich własnych dystrybutorów. Dodatkowo zyskujesz dodatkowe pieniądze z prowizji z obrotu marży. Jak widać od początku bycia w Colway - zarabiasz!

Zobacz ile możesz zyskać, stając się Dystrybutorem lub Menedżerem Colway:

rabat 30% otrzymasz po podpisaniu Umowy Dystrybucyjnej

rabat 34% otrzymasz, gdy kwota zakupów przekroczy 3 000 zł (pod uwagę brane są ceny detaliczne)

rabat 38% otrzymasz, gdy kwota zakupów przekroczy 6 000 zł (pod uwagę brane są ceny detaliczne)

rabat 42% otrzymasz, gdy kwota zakupów przekroczy 9 000 zł (pod uwagę brane są ceny detaliczne)

Jeśli Menedżer uzyska poziom zakupów wynoszący 12 000 zł (ceny detaliczne) oraz kolejne 3 000 zł obrotu, wtedy czeka na Ciebie nominacja, dająca prawo czerpania zysków z obrotu zbudowanej przez siebie własnej struktury Dystrybutorów. W Colway nie ma obowiązku trzymania się wszystkich reguł, można zastosować swoją własną strategię rozwoju i jest to również mile widziane. Trzymać się należy tylko jednej zasady: w miesiącu poprzedzającym nominację menedżerską musi zostać osiągnięty wymagany obrót w grupie Dystrybutorów. Może on być osiągnięty wcześniej i będzie znajdował się w tzw. historycznym obrocie nominującego menedżera, pod warunkiem że nie został wykorzystany do innej nominacji.

Być może brzmi to skomplikowanie, ale jest bardzo proste. Dla przykładu: Menedżer przez cztery miesiące miał cztery kwalifikacje prowizyjne, co przekłada się na jedną nominację w jego grupie Dystrybutorów. W efekcie Menedżer może dokonać swobodnej nominacji. System został stworzony na liberalnych zasadach, dzięki którym Dystrybutorzy mogą pracować w grupach i  otrzymują nominacje za dobre efekty. Jest to najlepszy z systemów, jaki pozwala w prosty sposób wyłonić z grupy osobę godną awansu. System wspiera efekty zgranych zespołów, które wspólną pracą mogą szybciej zacząć zarabiać. Twoje zarobki w Colway mogą być stabilne i regularne, bez konieczności udowadniania na jakim poziomie jest Twoja własna sprzedaż. Wystarczy, że prowizje będą na tyle wysokie, że staną się źródłem stabilnych dochodów.

Aby zostać Dystrybutorem, wystarczy, że podpiszesz Umowę Dystrybutorską. Dzięki temu uzyskasz:

 • 30-42% rabatu na WSZYSTKIE produkty kolagen Colway,
 • dostęp do materiałów informacyjnych i reklamowych bez dodatkowych opłat (brak marży),
 • możesz podpisywać umowy jako Współprowadzący  z kolejnymi Uczestnikami systemu oraz tworzyć własną strukturę sprzedaży,
 • otrzymasz nominację menedżerską, gdy osiągniesz wymagany obrót.
   

W jaki sposób zostać Menedżerem Colway?

 • w dowolnym czasie zrób u swojego Menedżera zakupy o wartości 12 000 zł. Dzięki temu uzyskasz nominację na Menedżera,
 • jeśli chcesz uzyskać szybką nominację, wtedy wykorzystaj najwyższy rabat zakupowy (jeśli posiadasz doświadczenie w dystrybucji i solidną sieć sprzedaży, wtedy ruch ten będzie opłacalny)
 • od samego początku współpracy buduj swoją sieć sprzedaży, aby tworząca się grupa bez problemu uzyskała obrót 12 000 zł - nominację zyskasz szybciej i w nagrodę za dobrą koordynację pracy grupy
 • obserwuj promocje,  bo wtedy limit obrotu do nominacji jest zmniejszany o nawet 50%
 • jeśli szczęście ci sprzyja, to może skorzystasz z Nominacji Incydentalnej.
   

Co możesz zyskać będąc Menedżerem w Colway:

 • maksymalny rabat na zawsze przy każdych zakupach,
 • masz możliwość sprawdzić skład struktury i wysokość jej obrotów do 7-mej generacji,
 • możesz nominować innych Menedżerów,
 • możesz koordynować i zaopatrywać swoich Dystrybutorów oraz Menedżerów, jeśli tak ustalicie,
 • możesz ubiegać się Przedstawicielstwo Colway za granicami kraju,
 • nabywasz prawo do prowizji wypracowanych przez 7 generacji Menedżerów, podlegających pod Menedżera Struktury,
 • możesz zyskać nadprowizję w wysokości 1% obrotu w strukturze siódmej generacji, jeśli obrót przekracza 100 000 lub 2% od uzyskanego obrotu w wysokości 200 000 zł,
 • prowizję możesz otrzymać także z obrotu zagranicznego, jeśli powstał w zasięgu struktury
 • jeśli chcesz organizować spotkania informacyjne o kosmetykach Colway i strukturze sieci marketingowego, to otrzymasz zwrot kosztów wynajmu sal, w których te spotkania zorganizujesz.
   

Zostając Menedżerem masz szerokie możliwości rozwoju oraz zarabiania! Wystarczy, że w miesiącu handlowym dokonasz zakupu produktów o wartości detalicznej minimum 3 000 zł.

Współpraca z Colway to idealny sposób na stałą pensję! Każdy może stać się Dystrybutorem kosmetyków kolagenowych Colway, a nawet awansować na Menedżera. Współpracując z Colway możesz równolegle prowadzić współpracę z innymi sieciami dystrybucyjnymi. Twoje dochody są zagwarantowane w umowie, którą podpisujesz na początku współpracy. Start z Colway nic nie kosztuje, nie ma wpisowego, ani żadnych innych opłat!

Dołącz do nas!