Kupuj kolagen z rabatem

Wśród kosmetyków kolagenowych najlepsze efekty przynoszą te, które zawierają kolagen naturalny. Kosmetyki Colway bazują na kolagenie naturalnym, a zatem docierają  do najgłębszych warstw skóry, odżywiając ją oraz ujędrniając. Dzięki dogłębnemu działaniu kolagenu Colway włókna kolagenowe są odbudowane, co sprawia, że skóra wygląda młodziej.

Krem z kolagenem Colway można stosować codzienne. Zawiera on kolagen natywny pozyskiwany ze skór ryb, który wyróżnia się szybkim i dogłębnym działaniem. Jest to czysty kolagen aktywny biologicznie, który w wyraźny sposób spłyca zmarszczki oraz zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

Chcąc zachować młodość jak najdłużej warto wybrać z oferty kosmetyków Colway kremy z kolagenem naturalnym, wśród których są m.in:

  • krem nawilżający Natural Collagen - krem posiada lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania i doskonale nawilża. Kolagen naturalny zawarty w kremie odbudowuje włókna kolagenowe, ujędrniając i napinając skórę twarzy, szyi i dekoltu. Już po kilku zastosowaniach skóra będzie zregenerowana oraz nawilżona.

  • krem regenerujący na noc Natural Collagen - czas nocnego odpoczynku jest najlepszy na regenerację skóry. Stosując na noc krem regenerujący Natural Collagen, rano cera stanie się promienna. Krem posiada wiele składników czynnych biologicznie, dzięki czemu skóra odzyska swój zdrowy wygląd, a przede wszystkim zmarszczki zostaną spłycone. Najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie tego kremu z kolagenem naturalnym.

  • Odmładzający krem do twarzy Anti-Age - krem ten został stworzony z myślą o szybkim spłycaniu zmarszczek. Krem posiada w swoim składzie kolagen naturalny, który bardzo dobrze się wchłania, docierając do głębokich warstw skóry. Dzięki dużej zawartości aktywnych składników, krem z serii Anti-Age sprawia, że skóra zaczyna produkować własny kolagen, odbudowujący jego braki w  głębszych partiach.

  • Ultra nawilżający krem na noc Hydro - nowa seria kosmetyków Colway  została opracowana z myślą o jeszcze skuteczniejszym działaniu odmładzającym. Kremy z linii Hydro są kosmetykami kolagenowymi, które w swoim składzie posiadają kolagen naturalny wraz ze składnikami wpływającymi na poprawę stanu skóry. W kremach Hydro zastosowana została innowacyjna formuła kolagenowa, dzięki której spłycenie zmarszczek, ujędrnianie skóry oraz jej wygładzenie jest widoczne już po kilku aplikacjach preparatu. Krem z kolagenem Hydro to profesjonalny kosmetyk, hamujący procesy starzenia się skóry.

  • Intensywnie nawilżający krem na dzień Hydro - seria kosmetyków Hydro, to absolutna nowość w kosmetologii. Dostępne w niej kremy błyskawicznie się wchłaniają, odżywiają skórę, a przede wszystkim zapobiegają jej starzeniu. Krem z kolagenem Hydro na dzień zatrzymuje procesy starzenia, ujędrnia skórę w jej najgłębszych warstwach, dodatkowo silnie ją nawilżając. W skład kremu wchodzi nie tylko kolagen naturalny, ale wiele składników aktywnych, np: makroalgi, ceramidy, ksylitol i lactitol. Z serią kremów Hydro skóra będzie pielęgnowana w profesjonalny sposób, szybko odzyskując swoje naturalne piękno.

Kosmetyki Colway to niezwykle obszerna oferta profesjonalnych preparatów do samodzielnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Z naszymi kosmetykami kolagenowymi można uzyskać efekty pielęgnacyjne, takie jak po zabiegach wykonywanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Każdy krem z kolagenem Colway to kosmetyk zawierający kolagen naturalny, czynny biologicznie, bez konserwantów. Kolagen Colway jest bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą cerą oraz dla alergików. Chcąc wzmocnić działanie kremów z kolagenem zachęcamy do wypróbowania naszego produktu: koalgen tabletki - suplementów diety, które dbają o młody wygląd od wewnątrz.

Kosmetyki kolagenowe Colway dostępne są w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do skorzystania z rabatów, które udzielane są wraz z kartą rabatową!