Kupuj kolagen z rabatem

Piękno i uroda wcale nie muszą przemijać, a na pewno nie szybko. Aby zatrzymać je jak najdłużej, stosuj kosmetyki kolagenowe Colway. Ich główny składnik to kolagen natywny, który doskonale odmładza, ujędrnia i odżywia skórę. Jak sprawdzisz, przekonasz się, że nie ma drugiego takiego kosmetyku.

To jest właśnie pierwszy krok do właściwego dbania o swoją skórę, a przy okazji przetestowania kosmetyków Colway. Gdy poczujesz jak działają, na pewno będziesz je polecać innym. Przecież sprawdzone produkty są najlepsze!

Witaj w Colway!

Krem z kolagenem oraz inne kosmetyki kolagenowe Colway to bogactwo naszej oferty. Są  one efektem wytężonej pracy polskich biotechnologów, którzy jako jedyni na świecie opracowali bioaktywny, w pełni naturalny kolagen do ciała.

Znając tak doskonały kosmetyk, w każdym momencie możesz zacząć go polecać innym. To już pierwszy krok do własnego biznesu. Przyłącz się do struktury marketingu wielopoziomowego Colway i zacznij zarabiać na sprzedaży jedynego naturalnego kolagenu.

Kariera w Colway

Własny biznes jest w zasięgu ręki. Wystarczy tylko zrobić pierwsze zakupy w Colway, podpisać umowę Dystrybucyjną, a w następnym etapie awansować na Menedżera. Wystarczy, że osiągniesz:

  • sprzedaż na poziomie 3000 zł , a dostaniesz 34% rabatu na wszystkie kolejne zakupy
  • sprzedaż na poziomie 6000 zł , a dostaniesz 38% rabatu na wszystkie kolejne zakupy
  • sprzedaż na poziomie 9000 zł , a dostaniesz 42% rabatu na wszystkie kolejne zakupy
     

Tylko od Ciebie zależy jak szybko dostaniesz kolejny rabat. Colway nie nakłada żadnego limitu czasowego, nie wymaga też wykonania określonej liczby zakupów w miesiącu. To tylko od Ciebie zależy, kiedy skorzystasz z kolejnego rabatu. Dlatego pamiętaj o budowaniu sieci stałych klientów, którzy mogą dalej polecać naturalny kolagen Colway.

Zarabianie w Colway jest bardzo proste, ponieważ:

  1. Jesteś Partnerem Colway, więc kupujesz z rabatem.
  2. Sprzedajesz kosmetyki Colway w katalogowej cenie.
  3. Zysk dla Ciebie, to różnica pomiędzy cenami.
     

Zobacz jak łatwo zacząć: http://kosmetykicolway.pl/content/32-zostan-dystrybutorem