Kupuj kolagen z rabatem

Colway to najwyższej jakości kosmetyki kolagenowe. Są naturalne, nie uczulają, nie mają konserwantów, ani barwników. Nikomu jeszcze nie udało się opracować równie skutecznego kolagenu, który jest już znany nie tylko w Polsce.

Plan finansowy - W Colway możesz zacząć zarabiać już po pierwszych zakupach.

Kosmetyki kolagenowe Colway naprawdę działają, a potwierdzić to mogą zadowolone Klientki. Jeśli chcesz sprzedawać produkt sprawdzony, do którego zaufanie mają kobiety w całej Polsce, to jest to idealny moment. W Colway możesz zacząć zarabiać niemal od razu!

Colway to firma o wielopoziomowej strukturze, ale niezwykle przejrzystej. Struktury tworzą Dystrybutorzy oraz Menedżerzy, współpracując między sobą budują sukces swojej grupy sprzedażowej. W ten sposób łatwiej przejść przez pierwszy plan marketingowy, zostając Menedżerem i odnosząc jeszcze większe zyski. W sieci MLM aż 70% zysków wraca do Dystrybutorów i Menedżerów, więc warto współtworzyć strukturę marketingu wielopoziomowego w Colway.

Plan finansowy jest bardzo prosty, osiągając sprzedaż na odpowiednim poziomie, można otrzymać atrakcyjne rabaty:

  • sprzedaż na poziomie 3000 zł - 34% rabatu
  • sprzedaż na poziomie 6000 zł - 38% rabatu
  • sprzedaż na poziomie 9000 zł - 42% rabatu
     

Współpraca z Colway jest łatwa i przyjemna, ponieważ nie ograniczają Cię w żaden sposób limity sprzedażowe. Nie ważne w jakim czasie dokonasz sprzedaży uprawniającej do rabatów – ważne, że ten pułap osiągniesz. Następne rabaty zdobywasz w sowim czasie, zgodnie ze sobą, swoim trybem życia i zgodnie z przekonaniem ile energii chcesz poświęcić na zarabianie w Colway. W Colway zarobki są stałe i stale rosną, więc jak szybko będą one wzrastać zależy tylko od Ciebie.

Współpraca z Colway

Od czego zacząć? Wystarczy samemu sprawdzić, jak skuteczne są kosmetyki kolagenowe Colway. Ten naturalny kolagen doskonale zda egzamin w nawet najbardziej renomowanych salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Wystarczy tylko zostawić tam próbki kolagenu, a z pewnością doświadczone kosmetyczki docenią kolagen natywny Colway.

Zacząć możesz w każdym momencie, wystarczy tylko podpisać umowę dystrybucyjną. Colway nie wymaga żadnych wkładów własnych, żadnych zobowiązań, możesz pracować w kilku sieciach MLM. Sprawdź jak łatwo zwiększyć swoje zarobki, gdy posiadasz drogerię, salon urody, czy salon fryzjerski.

Colway czeka na Ciebie!