Kupuj kolagen z rabatem

Kolagen w zastrzyku czy w kremie?
Kolagen dostępny w salonach kosmetycznych, który aplikowany jest w formie zastrzyku, to kolagen bydlęcy. Nie jest on aktywny biologicznie, a do tego w bardzo słabym stopniu dociera do głębszych warstw skóry. Chcąc dobrze zainwestować pieniądze, a przede wszystkim osiągnąć efekt odmłodzenia lepiej jest stosować krem z kolagenem Colway, który jest w pełni naturalny i dociera do najgłębszych warstw skóry.

Jakie są różnice pomiędzy kolagenem bydlęcym a rybim?
Kolagen rybi jest substancją całkowicie bezpieczną dla organizmu, co nie zawsze można powiedzieć o kolagenie bydlęcym. Szczególnie głośno było o tym parę lat temu, gdy badania wykazały, że w kolagenie mogą być przenoszone priony (zakaźne cząsteczki białkowe). Rybi kolagen ich nie przenosi, a dodatkowo nie alergizuje.

Dlaczego Kolagen Colway nie jest reklamowany w telewizji i innych mediach?
Kosmetyki kolagenowe Colway to produkty o wyjątkowych właściwościach, których sprzedaż odbywa się poprzez polecanie ich sobie przez zadowolone klientki. Koszt reklamy musieliby ponosić klienci, a polityka Colway tego nie przewiduje. Dodatkowo dzisiaj chyba większość osób straciła zaufanie do reklamy, a Kolganen Colway to produkt bazujący na zaufaniu do osób, które go stosowały i go z pełną odpowiedzialnością polecają innym.

Drogi krem jest lepszy od tańszego?
Na cenę kremu ma wpływ bardzo wiele czynników. Najbardziej istotnym jest to, jakie substancje aktywne zostały w nim zawarte. Te nowej generacji, bazujące na najnowszych osiągnięciach w kosmetologii czy biotechnologii po prostu muszą być drogie, gdyż opracowanie technologii ich pozyskiwania to często długotrwały proces wymagający nakładów. Z drugiej strony w kosmetologii takich rewolucyjnych substancji nie ma zbyt wiele, także nie zawsze znajdzie się potwierdzenie tego w klinicznych badaniach. Dlatego wybierając krem trzeba mieć świadomość jego składu i tego co jest dobre dla naszej skóry, a wiadomo że naturalne składniki są najlepsze.

Co jest bardziej skuteczne - krem za 1000 zł czy za 10?
Niestety bardzo wysoka cena kremu nie zawsze potwierdza jego skuteczność. Pamiętajmy, że drogie marki ponoszą spore koszty promocji. W pełni ekskluzywne kosmetyki to takie, w których znajduje się spora ilość substancji aktywnych, które przenoszone są przez odpowiednio opracowane systemy nośników transportujących te substancje w głąb skóry. Zazwyczaj tego typu kosmetyki posiadają aksamitną konsystencję, wyjątkowy zapach oraz  barwę. Jednak niezależnie od tego, co obiecuje reklama, trzeba mieć świadomość tego, że nie ma kosmetyku, który usunie zmarszczki. Nawet najlepsze kremy ich nie usuną lecz będą spowalniać procesy starzenia, a te naprawdę dobre, będą to robić skutecznie.

Które produkty spożywcze poprawiają absorpcję Kolagenu naturalnego Colway?
Nie od dziś wiadomo, że to co jemy wpływa na nasz wygląd. Wiadomo też i to, że pewne substancje wpływają na inne, przez co lepiej się wchłaniają i lepiej są wykorzystywane przez organizm. Dlatego warto wiedzieć, co jeść, aby wpłynąć na lepsze wchłanianie kolagenu. Dietę warto uzupełnić o:

 • warzywa i owoce bogate w witaminę C,
 • wszystkie warzywa i owoce czerwone, które zawierają krzem , np. buraki, papryka, wiśnie,
 • wszystkie warzywa zawierające siarkę, np. cebulę,
 • marchew, morele, banany, figi,
 • jagody i borówki,
 • pestki dyni,
 • kasza gryczana, płatki owsiane,
 • ryby, a szczególnie tuńczyk i łosoś
 • skórka kurczaka, żelatyna wieprzowa (golonko, nóżki), wątroba cielęca i drobiowa.
   

Ile jest koalgenu w kolagenie Colway?
Tak naprawdę nie jest ważne ile kolagenu jest w żelu Colway, ważne jest ile hydroksyproliny znajduje się na µg/cm3 (Kolagen Colway zawiera 1864±41 µg/cm3). Ważne jest również jaką ma strukturę i jak się wchłania. Kolagen Colway to czysty kolagen naturalny. Dodano do niego jedynie wodę, kwas mlekowy oraz stabilizatory, dzięki którym może mieć konsystencję żelu, ułatwiającą aplikację preparatu. Każdy produkt Colway posiada w swoim składzie tyle kolagenu ile jest go  w stanie wchłonąć naskórek zewnętrzny.