Kupuj kolagen z rabatem

Kolagen naturalny Colway dostępny jest w formie żelu oraz kremu kolagenowego. W obu przypadkach należy go stosować w określony sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Bardzo ważne jest, aby kosmetyki kolagenowe zawsze aplikować na oczyszczoną skórę, a najlepiej zaraz po jej umyciu, gdy skóra jest jeszcze wilgotna.

Aplikacja kolagenu to prosty i przyjemny proces. Dla lepszego wchłaniania i rozprowadzania kosmetyku warto kolagen Colway nakładać na wilgotną skórę. Wystarczy bardzo niewielka ilość żelu, aby odpowiednio ją nawilżyć. Kolagen natywny wklepujemy opuszkami palców, tak aby na skórze tworzył on bardzo cienką warstwę. Dodatkowo można wykonać masaż twarzy, co dodatkowo pobudzi krążenie i sprawi, że kolagen szybciej dotrze do najgłębszych warstw skóry.

Napięcie skóry po nałożeniu kolagenu jest naturalnym uczuciem. Po 5 do 8 minutach można zastosować krem z kolagenem, aby złagodzić uczucie napięcia. Jeśli na skórze zostanie nadmiar żelu kolagenowego, to oznacza, że skóra jest już nim wystarczająco nasycona i przy kolejnej aplikacji można zmniejszyć ilość kolagenu jaką nakładamy. Chcąc utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry wokół oczu, można nakładać większą ilość kolagenu niż na skórę twarzy.

Działanie kolagenu naturalnego Colway wspomaga regularne stosowanie peelingu, który możemy nakładać 1-2 razy w tygodniu.

Kolagen Graphite na włosy stosujemy jak maskę, czyli żel wmasowujemy w skórę głowy. Preparat można również zostawić na umytych włosach przez około 20 minut. Po tym  czasie spłukujemy Kolagen Graphite letnią wodą. Jeśli włosy są silnie przesuszone, to wskazane jest zostawienie żelu kolagenowego na włosach bez spłukiwania.

Bardzo dobre efekty przynosi Kolagen Graphite, gdy zastosuje się go w formie płukanki. Aby ją otrzymać należy do ciepłej wody wpuścić kilka kropel kolagenu.

Kolagen Silver można bez ograniczeń nakładać na skórę dłoni i paznokci. Dla przedłużenia jego działania można nakładać krem z kolagenem Colway.