Kupuj kolagen z rabatem

Kolagen jest najważniejszym białkiem strukturalnym w ludzkim organizmie. Jego najważniejszym zadaniem jest tworzenie tzw. włóknistej podpory skóry. To właśnie dzięki niemu skóra jest napięta, jędrna i elastyczna. Niestety wraz z wiekiem ilość kolagenu w organizmie znacznie się zmniejsza, co wpływa na starzenie się skóry, ale też i narządów. Od 25 roku biosynteza kolagenu w organizmie zaczyna spadać, przez co włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, a skóra coraz bardziej wiotka. Po 30 roku życia zaczynają się pojawiać zmarszczki. Proces ten niestety będzie postępować, tym bardziej że skóra w tym wieku staje się coraz bardziej sucha. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie jej nawilżanie i pielęgnacja .

Na niszczenie włókien kolagenowych ma wpływ wiele czynników, ale najbardziej niekorzystne działanie mają czynniki środowiskowe. Zanieczyszczenia, toksyny, wolne rodniki, to główne przyczyny spadku produkcji kolagenu przez fibroblasty i chondrocyty.  Dlatego tak ważna jest suplementacja kolagenu, jak też stosowanie kosmetyków kolagenowych, które nawilżą i wzmocnią najgłębsze warstwy skóry. Aby sprostać potrzebom skóry, Colway stworzył kosmetyki kolagenowe oraz preparat Colvita, dzięki któremu można zapewnić organizmowi pełną suplementację w kolagen od wewnątrz.

Kolagen tabletki to najlepszy sposób na odbudowę włókien kolagenowych od wewnątrz, a dodatkowo wpływa pozytywnie na wszystkie tkanki zbudowane z kolagenu.

W świecie medycznym oraz medycyny estetycznej, ciągle pojawiają się nowe doniesienia o tym, jak wielkie znaczenie dla organizmu ma kolagen. Warto zatem rozpocząć suplementację oraz pielęgnować skórę w tradycyjny sposób, stosując kosmetyki kolagenowe. Colway stworzył wyjątkowe produkty, które bazują na wiedzy medycznej i licznych badaniach klinicznych. Przede wszystkim kolagen Colway dostępny jest w formie żelu, który dociera do najgłębszych warstw skóry. Jest to możliwe, gdyż naukowcy zadbali o to, aby bioaktywne cząsteczki kolagenu miały odpowiednie wielkości. Dzięki temu kolagen w formie żelu transdermalnego jest wchłaniany przez skórę niemal natychmiastowo i dociera do najgłębszych warstw skóry. W przypadku tabletek Colvita, innowacyjne jest to, że stworzono suplement, który w pełni odpowiada potrzebom organizmu. Jego regularne stosowanie to gwarancja uzupełnienia niedoborów peptydów, wolnych aminokwasów, hydroksyaminokwasów oraz białek. Składniki te aktywują fibroblasty i chondrocyty do pracy, a więc odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki Colvicie w naturalny sposób zostaną zatrzymane procesy starzenia się skóry, co da niezwykłe efekty na zewnątrz. Skóra odzyska jędrność oraz elastyczność, wyglądając młodo i zdrowo.

Suplementacja kolagenem jest bardzo ważna, ponieważ nasz organizm potrafi wytworzyć tylko niewielką ilość aminokwasów, z których zbudowane są włókna kolagenowe. Aby włókna mogłyby być odbudowywane, potrzebne są wszystkie aminokwasy, a zatem konieczne jest ich dostarczanie w pożywieniu. Niestety to nie zawsze się udaje, dlatego tak istotne jest stosowanie preparatów takich jak Colvita.

Duże zaangażowanie w badania naukowe wyróżnia Colway spośród innych marek, oferujących kolagen. Tylko Kolagen Colway to prawdziwy kolagen rybi, oferowany w formie łatwo przyswajalnego żelu. Chcąc naprawdę skutecznie zadbać o swoją skórę i organizm warto wybrać Colway - produkty sprawdzone i uznane w środowisku zajmującym się medycyną estetyczną.