Kupuj kolagen z rabatem

Colway to firma od podstaw polska, z polskimi wartościami i polskim dorobkiem naukowym. To także nowatorskie podejście do wielopoziomowego marketingu sieciowego, które zaowocowało stworzeniem jedynej sieci MLM, która pozwala każdemu jej Uczestnikowi odnieść sukces.

W Colway stawiamy na przejrzystość we wszystkich działaniach firmy, na niezależność i konsekwentne działanie prowadzące do realizacji wyznaczonych sobie celów. Każdy z Uczestników sieci marketingowej jest członkiem jedynego tak liberalnego networku, któremu nie tak dawno najlepsi specjaliści nie wróżyli długiej działalności. Jak się okazało istniejemy na rynku od 2004 roku, nieustannie realizując nowe przedsięwzięcia i przyjmując do naszego grona nowych Dystrybutorów i Menedżerów.

Wartościami, które cenimy w Colway najbardziej, to liberalizm, transparentność oraz przyjaźń. Wierzymy, że każdy w Colway może odnieść sukces nasz wspólny oraz swój osobisty, prowadząc swoje własne działania marketingowe. Wierzymy również w to, że nasz plan marketingowy sprawdzi się również i poza granicami naszego kraju, co już zaczyna się potwierdzać. Nasz rozwój jest możliwy dzięki wspólnemu zaangażowaniu i energii wkładanej w tworzenie piękna zamkniętego w każdym z naszych produktów.

Naszym celem nie jest tworzenie sztucznych kampanii reklamowych, które do znudzenia będą powielały utarte frazesy. Naszym celem jest bazowanie na opiniach osób, które same sprawdziły jak doskonale działają nasze kosmetyki kolagenowe. To prawdziwy sukces, że nasz krem z kolagenem i pozostałe kosmetyki kolagenowe zgromadziły wokół siebie  tysiące zadowolonych konsumentek, które polecają je w oparciu o swoje dobre doświadczenia.

Colway to wielkie pasje i ogromne możliwości. Udowadniamy codziennie, że polski kolagen naturalny jest produktem rewolucyjnym, a na pewno w zasięgu ręki każdego konsumenta.