Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Starzenie się skóry to proces, któremu można skutecznie zapobiegać. Jeszcze do niedawna nie było to tak oczywiste, ale kolagen naturalny Colway wszystko zmienił. Kosmetyki kolagenowe Colway to preparaty wyjątkowe, o potwierdzonej skuteczności, w pełni naturalne oraz produkowane przez polską firmę.

Kosmetyki Colway to preparaty do pielęgnacji skóry otrzymywane w pełni z kolagenu naturalnego rybiego pochodzenia. Ten biologicznie czynny kolagen został odkryty przez naukowców Uniwersytetu Gdańskiego, a następnie udoskonalany był przez polską firmę Inventia Polish Technologies. Kosmetyki kolagenowe Colway są zatem w pełni naturalnym i polskim produktem, którego dystrybucję prowadzi firma Colway.

Rewolucyjny skład kosmetyki Colway posiadają właśnie za sprawą tego fenomenalnego odkrycia, dzięki któremu dzisiaj każdy może zapobiegać procesom starzenia. Oferowany kolagen natywny to w pełni aktywny biologicznie kolagen pozyskiwany z ryb. Pozyskuje się go tylko z określonych gatunków, a opatentowany proces technologiczny umożliwia jego dystrybucję w formie żelu transdermalnego. Ten kolagen natywny to prawdziwe, żywe oraz biologicznie aktywne białko, po wchłonięciu przez skórę zespajające się z ludzkimi włóknami białek. W efekcie końcowym najgłębsze warstwy skóry są odbudowane, uelastycznione, a młody wygląd przywrócony.

W kosmetykach kolagenowych Colway wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, dlatego też stale rozwijamy linię kosmetyków z naturalnym kolagenem. Nasza oferta poszerzyła się o kolagen tabletki, które od wewnątrz dbają o zdrowy i młody wygląd skóry.

Każdy z kosmetyków Colway jest produkowany w nowoczesnych fabrykach, które prowadzone są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością. Kosmetyki Colway tworzymy z najwyższej jakości składników, które testujemy i sprawdzamy bardzo starannie. Dzięki temu mamy pewność, że tworzymy kosmetyki z najwyższej półki. Współpracujemy z różnymi specjalistami, których wiedza i autorytet udoskonalają nasze receptury, dzięki czemu nasz kolagen naturalny jest bezkonkurencyjny.


PayPal