Kupuj kolagen z rabatem

Starzenie się skóry to proces, któremu można skutecznie zapobiegać. Jeszcze do niedawna nie było to tak oczywiste, ale kolagen naturalny Colway wszystko zmienił. Kosmetyki kolagenowe Colway to preparaty wyjątkowe, o potwierdzonej skuteczności, w pełni naturalne oraz produkowane przez polską firmę.

Kosmetyki Colway to preparaty do pielęgnacji skóry otrzymywane w pełni z kolagenu naturalnego rybiego pochodzenia. Ten biologicznie czynny kolagen został odkryty przez naukowców Uniwersytetu Gdańskiego, a następnie udoskonalany był przez polską firmę Inventia Polish Technologies. Kosmetyki kolagenowe Colway są zatem w pełni naturalnym i polskim produktem, którego dystrybucję prowadzi firma Colway.

Rewolucyjny skład kosmetyki Colway posiadają właśnie za sprawą tego fenomenalnego odkrycia, dzięki któremu dzisiaj każdy może zapobiegać procesom starzenia. Oferowany kolagen natywny to w pełni aktywny biologicznie kolagen pozyskiwany z ryb. Pozyskuje się go tylko z określonych gatunków, a opatentowany proces technologiczny umożliwia jego dystrybucję w formie żelu transdermalnego. Ten kolagen natywny to prawdziwe, żywe oraz biologicznie aktywne białko, po wchłonięciu przez skórę zespajające się z ludzkimi włóknami białek. W efekcie końcowym najgłębsze warstwy skóry są odbudowane, uelastycznione, a młody wygląd przywrócony.

W kosmetykach kolagenowych Colway wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, dlatego też stale rozwijamy linię kosmetyków z naturalnym kolagenem. Nasza oferta poszerzyła się o kolagen tabletki, które od wewnątrz dbają o zdrowy i młody wygląd skóry.

Każdy z kosmetyków Colway jest produkowany w nowoczesnych fabrykach, które prowadzone są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością. Kosmetyki Colway tworzymy z najwyższej jakości składników, które testujemy i sprawdzamy bardzo starannie. Dzięki temu mamy pewność, że tworzymy kosmetyki z najwyższej półki. Współpracujemy z różnymi specjalistami, których wiedza i autorytet udoskonalają nasze receptury, dzięki czemu nasz kolagen naturalny jest bezkonkurencyjny.