Kupuj kolagen z rabatem

Kosmetyki kolagenowe Colway to prawdziwy fenomen w kosmetologii i pielęgnacji. To całkowicie polskie preparaty, których używają tysiące zadowolonych kobiet na świecie, a to wszystko za sprawą wyjątkowego odkrycia.

Kosmetyki Colway to produkt unikatowy na skalę światową, a to za sprawą odkrycia, jakiego dokonała firma Inventia Polish Technologies. Było to pozyskanie w pełni naturalnego kolagenu rybiego o doskonałych właściwościach biologicznych. Opracowanie nowoczesnej formuły pozwoliło oferować naturalny kolagen w konsystencji żelowej, pozwalającej zachować wszystkie jego właściwości biologiczne. Było to rewolucyjne osiągnięcie w świecie kosmetyków odmładzających, tym bardziej że przypadło ono na czas wycofywania się firm i koncernów kosmetycznych ze sprzedaży kolagenu wołowego dotąd stosowanego w kremach.

W 2004 roku rozpoczęły się prace biotechnologiczne mające na celu stworzenie całej linii kosmetyków, które szybko zyskały miano “eliksiru młodości” wśród konsumentek. Postępujące prace nad opracowaniem kosmetyku idealnego, spowodowały włączenie do współpracy nad preparatem Specjalistycznego Laboratorium Badawczego ITA TEST oraz Zakładu Badań Dermatologicznych, Aplikacyjnych i Chemicznych Wyrobów Kosmetycznych w Warszawie. Oferowany kolagen naturalny w postaci żelu szybko zyskał uznanie i popularność wśród konsumentów, co było pierwszym sukcesem, tym większym że jego sprzedaż odbywała się bez typowej kampanii reklamowej. Sukces w sprzedaży polegał na tym, że oferowane kosmetyki Colway były sprzedawane tylko w wyniku polecania ich sobie pomiędzy zadowolonymi konsumentkami.

Od maja 2004 roku zaczęła działać firma Colway, zajmująca się wyłączną dystrybucją kosmetyków kolagenowych. Już w przeciągu pierwszych dwóch miesięcy sieć dystrybutorów rozrosła się tak bardzo, że można śmiało mówić o wybitnym sukcesie sprzedażowym i dystrybucyjnym marki Colway. Fenomen ten trwa do dnia dzisiejszego, bo kosmetyki Colway są już sprzedawane poza granicami naszego kraju. Sukcesywnie zdobywamy rynki europejskie, ale nie tylko. To wszystko dzięki wykorzystaniu marketingu sieciowego, budowaniu klarownej i przyjaznej dla dystrybutorów polityki firmy, a przede wszystkim firma Colway postawiła na marketing z ludzką twarzą, gdzie każdy jego uczestnik ma równe prawa oraz gwarantowany sukces w sprzedaży.

Kolagen naturalny, który oferujemy jest kosmetykiem spełniającym wszystkie światowe standardy, będąc zarazem jedynym tak skutecznym preparatem odmładzającym. W stałej sprzedaży posiadamy nasze sztandarowe produkty, którymi są Kolagen Platinum, Kolagen Silver, Kolagen Graphite. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe produkty, pozwalające zadbać o siebie w zaciszu domowym lepiej, niż w drogich salonach SPA i Wellnes.