Kupuj kolagen z rabatem
Kolagen Natywny DNA Powiększ do pełnego rozmiaru

305,00 zł

Dodaj
Odejmij

Kolagen Natywny DNA

Skóra wymaga codziennej pielęgnacji, aby mogła wyglądać zdrowo i świeżo. Nie zawsze wystarczą zwykłe kosmetyki, działające zazwyczaj powierzchniowo. W zatrzymaniu młodego wyglądu, konieczne jest stosowanie preparatów docierających do głębokich warstw skóry, bo wtedy dbają o nasz wygląd niemal u źródła. Wybierając Kolagen Natywny DNA masz możliwość nie tylko zadbać o skórę od wewnątrz, ale również aktywować naturalne mechanizmy w funkcjonowaniu skóry na poziomie komórkowym. W efekcie skóra jest promienna i zregenerowana każdego dnia.

Kolagen Natywny DNA Colway to kosmetyk pobudzający procesy odnowy w głębokich warstwach skóry. Przede wszystkim wpływa na tworzenie tkanki łącznej, poprzez aktywację komórek do prawidłowego działania. Formuła tego kolagenu to prawdziwy przełom we współczesnej kosmetyce, ponieważ Kolagen Natywny DNA sprawia, że organizm zaczyna reperować uszkodzone wiązania w kwasach nukleinowych. Dzięki temu procesy starzenia się skóry zostają zatrzymane, a skóra odzyskuje swoją młodzieńczą kondycję. Codzienne stosowanie Kolagenu Natywnego DNA to gwarancja, że zostanie utrzymana odpowiednia ilość zdrowych komórek, w których będzie produkowany kolagen, elastyna, kwas hialuronowy, fibronektyny oraz inne składniki, które zapewnią skórze elastyczność, sprężystość i młodość.

Kolagen naturalny Colway, a szczególnie kolagen Natywny DNA to kosmetyk, który:

  • ma funkcję ochronną dla komórek i ich DNA - eliminuje szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, chroni przed działaniem promieniowaniem UVA oraz związanym z tym fotostarzeniem się skóry
  • wpływa na poprawę syntezy kolagenu i innych budulców skóry
  • świetnie odbudowuje komórki oraz aktywuje je do samoczynnej regeneracji
  • doskonale poprawia krążenie, a więc odżywia skórę od wewnątrz
  • szybko poprawia syntezę ATP

 

W skład kosmetyku Kolagen Natywny DNA wchodzi:

  • kwasy nukleinowe DNA + RNA - są to silne antyoksydanty, które chroną komórki przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo są to świetne filtry dla toksyn -wyłapując toksyny komórki są dodatkowo chronione przed uszkodzeniami w DNA.
  • kinetyna - jest to hormon wzrostu, dzięki któremu stymulowane są procesy naprawcze w DNA. Jednym z ważnych zadań kinetyny jest ochrona skóry przed fotostarzeniem, nadmierną pigmentacją, jak również w dużym stopniu wpływa ona na produkcję kolagenu. Kinetyna zawarta w Kolagenie Natywnym DNA dodatkowo wygładza skórę, doskonale niweluje powierzchowne zmarszczki.
  • SOD (dysmutaza ponadtlenkowa) - jest to enzym, chroniący skórę oraz cały organizm przed działaniem wolnych rodników. Bardzo dobrze chroni przed negatywnym wpływem stresu oksydacyjnego, nie dopuszczając do degradacji tkanek.
  • peptyd miedziowy  - niezastąpiony w pobudzeniu do lepszej pracy komórek macierzystych, zwiększa produkcję kolagenu w skórze. Dodatkowo wpływa na wytwarzanie kolagenu, jednocześnie chroniąc skórę przed fotostarzeniem.
  • ekstrakt z placenty - świetnie regeneruje, odżywia oraz reguluje procesy zachodzące w skórze. Oprócz tego silnie nawilża oraz działa przeciwzapalnie.

 

Kolagen Natywny DNA został stworzony z myślą o codziennym stosowaniu. Należy go stosować na wilgotną skórę, co poprawia jego wchłanianie. Uczucie napięcia skóry jest krótkotrwałe i typowe przy stosowaniu naturalnego kolagenu. Regularne stosowanie tego kolagenu sprawia, że skóra jest odżywiona, jędrna i doskonale wygląda. Sprawdź jak skuteczny jest Kolagen Natywny DNA!