Kupuj kolagen z rabatem
Kolagen Natywny PURE Powiększ do pełnego rozmiaru

215,00 zł

Dodaj
Odejmij

Kolagen Natywny PURE

Kosmetyki z oferty Colway International mają odrębne rabaty!
Zniżki z karty rabatowej nie obowiązują przy ofercie Colway International. Wymagana jest nowa karta rabatowa!!

Kolagen natywny jest kosmetykiem profesjonalnym, który skutecznie odbudowuje i uelastycznia włókna kolagenowe w skórze. Bardzo dobre efekty przynosi podczas stosowania na skórę twarzy, szyi czy dekoltu, w wyraźny sposób ją wygładzając oraz ujędrniając. Jest również preparatem, który wspomaga regenerację skóry, szczególnie w przypadku skóry z bliznami po oparzeniach, czy zmianach spowodowanych trądzikiem.

Starzenie się skóry jest procesem nieodwracalnym, ale można w wyraźny sposób jego postępowanie zahamować. Stosując regularnie Kolagen natywny PURE, można odmłodzić biologicznie swoją skórę o kilka lat.

Krem z kolagenem z nowej linii kosmetyków Colway jest preparatem, który dzięki regularnemu stosowaniu może zahamować procesy starzenia się skóry. Badania wykazują, że zawarty w nim kolagen naturalny zatrzymuje nawet na kilka lat powstawanie nowych zmarszczek. Dodatkowo jest to kosmetyk, który nie wywołuje alergii oraz jest bezpieczny dla alergików, nie podrażnia, ponieważ nie zawiera żadnych parabenów ani konserwantów.

Kolagen natywny Pure z nowej linii kosmetyków Colway, to preparat dzięki któremu:

  • skóra stanie się nawilżona,

  • zmarszczki zostaną wygładzone,

  • naskórek stanie się miękki i miły w dotyku, a przede wszystkim gładki,

  • skóra stanie się jędrna, rozjaśniona, a wszelkie widoczne blizny ulegną redukcji,

  • regeneruje włosy i paznokcie.

Kosmetyki kolagenowe Colway to preparaty, które zapewnią profesjonalną pielęgnację w warunkach domowych. Regularne stosowanie kolagenowych kosmetyków zapewni młody wygląd skórze, która odzyska swój zdrowy i naturalny wygląd.