Kupuj kolagen z rabatem
Kolagen Natywny GOLD Powiększ do pełnego rozmiaru

275,00 zł

Dodaj
Odejmij

Kolagen Natywny GOLD


Kosmetyki z oferty Colway International mają odrębne rabaty!
Zniżki z karty rabatowej nie obowiązują przy ofercie Colway International. Wymagana jest nowa karta rabatowa!!
 

Nie każdy kolagen zawarty w kremie dociera do głębokich warstw skóry, hamując procesy starzenia. Tylko kolagen natywny z nowej linii kosmetyków Colway posiada konsystencję, która zapewnia mu szybkie wchłanianie. Żelowa konsystencja sprawia, że kolagen natywny dociera do głębokich warstw skóry, uelastyczniając włókna kolagenowe i ujędrniając ją.

Kolagen natywny to innowacyjny kosmetyk, dzięki któremu skóra szybko odzyska swój młody wygląd. Jest to kolagen naturalny, opracowany tak, aby można było go stosować niezależnie od temperatury zewnętrznej, która nie ma wpływu na jego aktywność biologiczną, tak jak w przypadku innych kosmetyków.

Kosmetyki kolagenowe Colway to preparaty do profesjonalnej pielęgnacji, którą można prowadzić samodzielnie w domu. Efekt stosowania kosmetyków z kolagenem jest taki sam, jak po zabiegach w salonie kosmetycznym, o czym przekonało się już wiele kobiet. Kolagen natywny jest pozyskiwany z rybich skór, dzięki czemu posiada wysoką aktywność biologiczną, nieporównywalną z żadnym innym preparatem.

W skład Kolagenu natywnego Gold wchodzi:

  • nano złoto i nano srebro koloidalne - są to składniki aktywne, które wpływają na proces oczyszczania skóry. W wyraźny sposób poprawiają elastyczność i jędrność skóry, dodatkowo ją rozjaśniając i odbudowując uszkodzenia. składniki te redukują również blizny.

  • kwas azealinowy - jest to składnik leczniczy, który doskonale radzi sobie z problemami dermatologicznymi skóry. Wspomaga leczenie trądziku, atopowej skóry, łuszczycy, czy rumienia.

  • laktoferyna - jest to bioaktywne białko, które działa przeciwbakteryjnie i przeciwtrądzikowo. Dodatkowo redukuje ilość i intensywność wyprysków trądzikowych, jak też chroni przed atakami bakterii i patogenów.

  • chitozan - jest to kosmetyczny opatrunek, który świetnie łagodzi stany zapalne skóry. Szybko redukuje zaczerwienie i przesuszenie skóry, jak również łagodzi, nawilża i regeneruje skórę.

  • retinol  - to czysta witamina A, która słynie ze swojego dobroczynnego wpływu na stan skóry. Wygładza ją, zmniejsza stany zapalne oraz przyśpiesza gojenie.


Kolagen natywny należy zawsze stosować na czystą skórę. Najlepsze efekty przynosi jego wklepanie w jeszcze wilgotną skórę lub zaraz po użyciu peelingu. Kolegan naturalny zaleca się stosować przynajmniej dwa razy dziennie.