Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Szampon zagęszczający włosy Powiększ do pełnego rozmiaru

Szampon zagęszczający włosy

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

97,00 zł

Dodaj
Odejmij

Szampon zagęszczający włosy

Pielęgnacja włosów wymaga sporego zaangażowania, tym bardziej jeśli dotyczy ona osób, borykających się z problemem ich nadmiernego wypadania. Aby powstrzymać ten proces warto wybrać kosmetyki kolagenowe, które w odróżnieniu od zwykłych szamponów, naprawdę regenerują cebulki włosowe.

Wypadające włosy są dla Ciebie utrapieniem? Masz wrażenie, że problem ten się pogłębia? Nie czekaj dłużej! Szampon Zagęszczający Włosy Colway rozwiąże ten problem. Jego innowacyjna formuła sprawi, że Twoje włosy przestaną wypadać, a co jeszcze ważniejsze, cebulki włosowe zostaną odbudowane.

Przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo. Najczęściej nadmierne wypadanie włosów spowodowane jest brakiem witamin i minerałów, których brakuje w codziennej diecie, ale równie częstą przyczyną są zaburzenia hormonalne lub stany zapalne skóry głowy. Wzrastająca ilość osób borykających się z problemem nadmiernego wypadania włosów zainspirowała Colway do stworzenia nowego kosmetyku, dzięki któremu cebulki włosowe zostaną odbudowane, a włosy staną się lśniące i mocne.

Szampon zagęszczający włosy zawiera nie tylko kolagen naturalny, ale również biologicznie aktywną diosminę. Jest to pierwszy kosmetyk do pielęgnacji włosów, zawierający specjalnie opracowaną formułę diosminy, która wpływa na cebulki włosowe i aktywuje w nich wzrost włosa. Dzięki diosminie w cebulce włosa dochodzi do skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi wraz z którą dostarczane są  większe ilości substancji odżywczych prosto do komórek macierzystych włosa. W efekcie z cebulek zaczynają wyrastać nowe włosy.

Jako jedyny, Szampon Zagęszczający Włosy Colway, działa jeszcze długo po umyciu włosów. Substancja aktywna, którą jest diosmina i kolagen natywny, pozostają w porach skóry głowy, dzięki czemu aktywuje cebulki do porostu nawet po spłukaniu szamponu wodą. W efekcie cebulki włosowe  są lepiej i dłużej ukrwione, więc włosy stają się mocniejsze i odrastają.

Regularne stosowanie Szamponu Zagęszczającego Włosy Colway sprawia, że już po 2-3 miesiącach można cieszyć się z zatrzymania efektu wypadania włosów. Po tym też czasie widoczne stają się nowe włosy, które wyrastają z odżywionych i zregenerowanych cebulek włosowych. Najlepsze efekty można uzyskać podczas równoległego stosowania Kolagenu Naturalnego Graphite. 

PayPal