Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Kolagenowy szampon do włosów Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolagenowy szampon do włosów

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

89,00 zł

Dodaj
Odejmij

Kolagenowy szampon do włosów

Twoje włosy utraciły blask, a do tego zaczęły wypadać? Być może używasz niewłaściwego szamponu, który zamiast pomagać, szkodzi. Z Kolagenowym szamponem do włosów Colway zapomnisz o takich problemach!

Prawidłowa pielęgnacja skóry głowy oraz włosów wcale nie jest prosta, jeśli używa się do tego źle dobranego szamponu. Dostępnych jest ich wiele, ale czy udało Ci się znaleźć taki, który będzie działał łagodnie, intensywnie odżywiał, nawilżał oraz odbudowywał zniszczoną strukturę włosa?

Chcąc zapewnić swoim włosom zdrowy wygląd i blask, wystarczy sięgnąć po Kolagenowy szampon do włosów Colway. Jego nowoczesna receptura sprawia, że szampon doskonale myje włosy, oczyszcza je z łoju, pozostałości z użytych wcześniej kosmetyków, a przede wszystkim z zanieczyszczeń ze środowiska.

Kolagenowy szampon do włosów został stworzony z wykorzystaniem nowoczesnej formuły. Aby działanie szamponu było naprawdę skuteczne, Colway stworzył nowe składniki, dzięki którym  już po kilku myciach włosów widać wyraźną poprawę ich kondycji. Są to KeramimicTM 2.0, odbudowujący włosy oraz AquaxylTM, doskonale nawilżający oraz regenerujący włosy.

Dzięki tym składnikom włosy stają się mocniejsze szczególnie w miejscach osłabionych, czyli na końcówkach oraz w połowie ich długości. Dodatkowo po użyciu szamponu włosy łatwo się rozczesują, są gładkie i bardziej wytrzymałe. Szampon wzmacnia ich kolor, zapobiega elektryzowaniu się, odżywia skórę głowy oraz poprawia jej naturalną ochronę wodno-lipidową.

Kolagenowy szampon do włosów Colway został tak opracowany, aby można było używać go do codziennej pielęgnacji. Dzięki łagodnemu działaniu myjącemu może być używany tak często, jak istnieje ku temu potrzeba, także przez osoby cierpiące na alergię. Szampon wystarczy nanieść na mokre włosy, spienić, a po umyciu dokładnie spłukać.

PayPal