Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Kolagenowy żel do mycia 250 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolagenowy żel do mycia 250 ml

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

97,00 zł

Dodaj
Odejmij

Kolagenowy żel do mycia twarzy

Seria kosmetyków opartych na bazie naturalnego kolagenu, nie mogła obejść się bez żelu do twarzy. Produkt ten został stworzony z myślą o osobach, które szukają profesjonalnego kosmetyku, zapewniającego właściwe oczyszczanie skórze twarzy.

Codziennie nasza skóra ma kontakt z szeregiem zanieczyszczeń, dlatego też prawidłowe jej oczyszczanie i odżywianie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Chcąc cieszyć się zdrową i jędrną cerą, warto zadbać o nią od podstaw. Na rynku dostępnych jest wiele żeli myjących, ale wiele z nich nie zapewnia nawet na minimalnym poziomie właściwego oczyszczenia. Wiele z nich zamiast pomagać, podrażnia lub wysusza, dlatego też został opracowany Kolagenowy żel do mycia twarzy.

Jest to preparat stworzony z myślą o uzupełnieniu całej kuracji odmładzającej Colway, o produkt dogłębnie oczyszczający. Kolagenowy żel do mycia twarzy to preparat przeznaczony dla każdego typu skóry. Jego składniki zostały bardzo starannie dobrane, aby nawet cera alergiczna i skłonna do podrażnień mogła być pielęgnowana w bezpieczny dla niej sposób.

Kolagenowy żel do mycia twarzy zapewnia głębokie nawilżenie oraz oczyszczenie z wszelkiego typu zanieczyszczeń. Idealnie nadaje się dla cery zmęczonej, gdyż zawiera naturalny kolagen, który jest substancją aktywną, poprawiającą napięcie skóry oraz ją odmładzającą.

Oferowany żel do mycia posiada szereg substancji aktywnych, a w tym: koalgen, wyciąg z aloesu, wyciąg z owoców noni, d-pantenol. glicerynę. Jest to produkt idealny do codziennego stosowania. 

PayPal