Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Eliksir pod oczy colway 15 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Eliksir pod oczy colway 15 ml

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

167,00 zł

Dodaj
Odejmij

Eliksir pod oczy colway

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i narażona na podrażnienia. To przeważnie w okolicach oczu pojawiają się pierwsze zmarszczki, będące pierwszą oznaką starzenia się skóry. Jeśli chcesz zadbać o młody i świeży wygląd, to koniecznie wypróbuj Eliksir pod oczy Colway.

Skuteczne kosmetyki odmładzające nie są zarezerwowane tylko dla salonów piękności! One są dla Ciebie! Eliksir pod oczy Colway to kosmetyk, który wcześniej wchodził w skład jonoforezy wykonywanej tylko w salonach kosmetycznych, a teraz możesz używać go sama w domu! Jest to preparat usuwający zmarszczki, stworzony na bazie nowoczesnych składników, których nie dostaniesz w zwykłym kremie, ani nawet w aptece!

Eliksir pod oczy Colway to nowoczesny preparat, który zastąpi Ci drogie zabiegi odmładzające. Jest on specjalnie stworzony do wrażliwej i delikatnej skóry wokół dolnych okolic oczu. Dzięki perfekcyjnie dobranym składnikom już po krótkim okresie stosowania widać wyraźną poprawę naprężenia skóry. Kosmetyk zawiera w swoim składzie tylko naturalne substancje aktywne, dzięki czemu dociera do najgłębszych warstwy skóry.

W jego skład wchodzą:

  • wyciąg z aloesu - ma świetne właściwości regeneracyjne, złuszczające, ściągające i odkażające,

  • witamina E -  wpływa na odnawianie się tkanek i jest jedynym naturalnym tak silnym przeciwutleniaczem,

  • olej z ogórecznika - zapobiega starzeniu się skóry,

  • kolagen bioaktywny- odmładza i wpływa na produkcję własnego kolagenu,

  • pepha-tight - wyciąg z mikroalg,

  • moist 24 - wyciąg z Imperata cylindrica,

  • eyeseryl - bioaktywny tetra peptyd.
 

Kosmetyk warto stosować codziennie, aby wzmocnić efekty jego działania. Wystarczy już niewielka ilość preparatu, aby uzyskać zadowalające efekty. Podczas nakładania preparatu zalecamy wykonanie prostego masażu, polegającego na wcieraniu kosmetyku okrężnymi ruchami od zewnętrznego kącika oka ku wewnętrznemu. Dzięki temu poprawi się ukrwienie skóry, a zatem kosmetyk szybciej dotrze do głębszych jej warstw, odżywiając ją i odmładzając.

Eliksir pod oczy Colway to kosmetyk o potwierdzonym działaniu, dzięki któremu skóra jest jędrna, odżywiona i bez obrzęków. 

PayPal