Kupuj kolagen z rabatem

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Dostawcy

Peeling enzymatyczny 100 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Peeling enzymatyczny 100 ml

Kliknij, aby zobaczyć opis produktu

109,00 zł

Dodaj
Odejmij

Peeling enzymatyczny 100 ml

Kosmetyki z oferty Colway International mają odrębne rabaty!
Zniżki z karty rabatowej nie obowiązują przy ofercie Colway International. Wymagana jest nowa karta rabatowa!!

Wśród zabiegów pielęgnacyjnych ważne miejsce powinien zajmować peeling. Dzięki niemu skóra zostanie oczyszczona z toksyn oraz zalegającego na niej martwego naskórka. Dzięki jego usunięciu będzie ona zdecydowanie lepiej dotleniona, jak też i odżywiona, gdyż peeling pobudza mikrokrążenie.

Peeling skóry powinien stać się naturalnym zabiegiem, który wykonywać się powinno przynajmniej raz w tygodniu. Aby uzyskać naprawdę dobre rezultaty może być powtarzany co dwa lub trzy dni.

Peeling enzymatyczny z nowej linii kosmetyków kolagenowych Hydro jest doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry twarzy. Po jego zastosowaniu skóra staje się gładka, miła w dotyku, nieco rozjaśniona, a przede wszystkim zmarszczki stają się mniej widoczne. Po wykonaniu peelingu warto od razu zastosować krem z kolagenem, ponieważ wtedy skóra doskonale wchłania kolagen. Colway opracował nową serię kosmetyków z linii Hydro, aby można było samodzielnie zadbać o swoją skórę tak, jak się odbywa to w salonach kosmetycznych.

W skład peelingu wchodzi:

  • kolagen natywny - jest to jedyny dostępny na rynku kolagen naturalny. Dzięki innowacyjnej metodzie jego pozyskiwania jest całkowicie naturalny.

  • keratoline - jest to enzymatyczny eksfoliant, którego zadaniem jest usuwanie martwego naskórka

  • czerwone makroalgi -  jest to jedna z najlepszych naturalnych substancji nawilżających

  • ksylitol i lactitol - utrzymuje równowagę biologiczną skóry twarzy.


Peeling enzymatyczny z nowej linii kosmetyków Hydro najlepiej stosować na skórę twarzy i szyi. Wystarczy zostawić preparat na 5 minut, aby skóra stała się dogłębnie oczyszczona. Chcąc wzmocnić działanie można kolistymi ruchami masować skórę twarzy i szyi.


PayPal